Pakiet startowy PDF Drukuj
Wpisany przez Admin   

 

20130130_SnS_Paczka_DSCF3980_PTG_lead         

Nigdy w historii zrobienie zawodów dla wielu

przez tak niewielu nie wymagało tak niewiele.

   

 

Teraz i Ty możesz zorganizować samodzielnie lub ufundować całe zawody modeli szybowców dla dzieci i ich rodzin ze swojej wioski, dzielnicy, gminy, szkoły, klubu, osiedla, parafii czy firmy  dzięki „Pakietowi Startowemu”.

Przygotowany przez nas „Pakiet Startowy” zawiera wyposażenie umożliwiające profesjonalne przeprowadzenie zawodów bez potrzeby dodatkowych spec­ja­li­stycznych zakupów. Przyjęliśmy założenie, by po otrzymaniu pakietu z zawartością organizatorzy nie musieli chodzić do sklepu i zaopatrywać się w niezbędne rekwizyty (co decydująco wpływa na obniżenie kosztów organizacji imprezy, zwłaszcza w małych miejscowościach).

W pakiecie znajdują się tzw. „Zestawy zawodnicze” które poza modelem do startu w zawodach zawierają: kartę startową na smyczy, dyplom (podkład z tłem do nadrukowania treści). Uzupełnieniem zestawu są upominki dla każdego uczestnika: pianki do samodzielnej budowy modeli w domu wraz z przykładowymi planami i klejem (próbki 5gr UHU Por) oraz drobne gadżety od partnerów fundacji.

 

Jeśli chcesz zrobić komuś niespodziankę lub prezent albo jeśli chcesz pomóc dzieciom i rodzinom ze środowisk zagrożonych ubóstwem i patologią, wystarczy ufundować „Pakiet Startowy Bez Wskazania”, a my wybierzemy miejsca, gdzie dzieci nigdy nie widziały szybowców i takie zawody sprawią im wielką radość. Możesz ufundować „Pakiet Startowy” sam, z rodziną, z grupą przyjaciół, jako prezent firmowy. Każdego Fundatora pakietu startowego zapraszamy do uczestnictwa w ufundowanych przez niego zawodach – zobacz jak zmieniasz świat na lepsze i robudzasz zainteresowania przez radosną zabawę. Zachęć też innych do pomocy. Każda forma pomocy ma znaczenie.

 

 

20130130_SnS_Paczka_DSCF3980_PTG_sm

 

Z rekwizytów do przeprowadzenia zawodów w pakiecie znajdują się: Baner zawodów o rozmiarach  0,7x3m. (razem z opaskami mocującymi, baner wielokrotnego użytku z pozostawionym miejscem na datę i lokalizację zawodów), Taśmy miernicze (min. 2 szt. w zależności od wielkości planowanej imprezy), Plansze edukacyjne „Zasady sterowania” i "Dlaczego samolot lata" (formatu A1), Napis „z datą i miejscem zawodów” (po uzgodnieniu treści wydrukowany na folii samoprzylepnej, do naklejenia na baner), Taśmy klejące (do przyklejenia taśm mierniczych, ew. banerów i plansz), Zestaw naprawczy (wykrojone z pianki elementy modelu – 1szt na 10 zestawów), Klej ("UHU Por" w tubkach lub klej w butelkach – w zależności od wielkości imprezy), Instrukcja montażu modelu (w formacie A4 – po 1 szt. na 5-15 zestawów), Regulamin (w formacie A3 – do powieszenia przy sekretariacie zawodów), Kartki informacyjne (karty do oznaczenia stolików: „Sekretariat”, „Warsztaty”, „Sędzia Główny”), Rejestr startowy (wydrukowane karty do rejestracji uczestników oraz wyników zawodów - wystarczające przy małych imprezach, przy dużych jako zabezpieczenie zanim dane zostaną wprowadzone do komputera), Cienkopis „permanent” (min. 3 szt. do wypisywania kart startowych i notowania na nich wyników), Instrukcja przygotowania i realizacji zawodów (propozycja  listy zadań przy organizacji całych zawodów – krok po kroku).

Uwaga: w "Pakiecie Startowym" nie ma nagród głównych - ich rodzaj oraz ilość a także dodatkowe upominki zależą od decyzji organizatorów konkretnych zawodów.

 

W ramach współpracy oczekujemy:

1) przed zawodami:

    - umieszczenia informacji o zawodach w kalendarzu imprez na stronach "Smyków",

2) w trakcie zawodów:

    - rozegrania konkurencji na najdalszy lot modelami szybowca PW-5 "Smyk",

    - obecności logo "Smyków" ew. innych materiałów promujących program edukacyjny,

    - nagrodzenia dyplomami i upominkami wszystkich uczestników zawodów,

3) po zawodach:

    - udostępnienia uzyskanych rezultatów w celu opublikowania w tabeli rekordów,

    - opublikowania relacji z zawodów na stronach "Smyków".

 "Smyki na Start"