Apel o wsparcie Modelarni Gocław PDF Drukuj
Wpisany przez Admin   

 

Do prowadzenia działalności w "Modelarni Gocław" potrzebujemy wsparcia.

Już dziś możesz pomóc wpłacając na rachunek modelarni drobne datki (np. 10, 20, 50 zł). Zachęcamy do wpłaty cegiełek jako regularnych comiesięcznych wpłat.

rach. nr:  32 1750 0012 0000 0000 3240 3735  z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe Fundacji – Modelarnia Gocław”

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich do budowania nowego miejsca gdzie będziemy dzielić się z dziećmi i młodzieżą pasją modelarską, gdzie będziemy rozwijać i umiejętności oraz wiedzę techniczną młodego pokolenia.

Nasze dotychczasowe działania zaowocowały licznymi w całej Polsce zawodami modeli monotypu szybowca PW-5 „Smyk” na których już tysiące dzieci zbudowało swoje pierwsze latające modele szybowców. Rozbudowujemy nasz program edukacyjny „Smyki na Start”, a obecnym zwieńczeniem dotychczasowych działań jest pracownia "Modelarnia Gocław" w symbolicznym dla środowiska lotniczego miejscu w dawnych hangarach lotniczych na Gocławiu w Warszawie.

Zrealizowaliśmy w modelarni nasz pierwszy projekt, na który otrzymaliśmy dofinansowanie z Samorządu Województwa Mazowieckiego. Widzimy, że jest to sukces, który chcemy kontynuować.

Modelarnia Gocław nie powstała by gdyby nie wolontariat, prywatne datki oraz pomoc firmy budowlanej TMB-Maat oraz inicjatywa Aeroklubu Warszawskiego, który odpłatnie z dużą zniżką wynajmuje nam pomieszczenia. Obecnie wyposażamy modelarnię w narzędzia do pracy.

Naszą pasją dzielimy się społecznie non profit i chcielibyśmy w ten sposób działać dalej.

Do kontynuacji naszych działań i sprawnego funkcjonowania modelarni potrzebujemy wsparcia na utrzymanie lokalu, dokończenie remontu instalacji elektrycznej, doposażenie w sprzęt i narzędzia oraz rozwinięcie oferty dla dzieci i młodzieży.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej inicjatywy oraz współudział w tworzeniu miejsca dostępnego dla wszystkich zainteresowanych edukacją techniczną.

Najbardziej liczymy na  regularne comiesięczne wpłaty na rachunek modelarni (np. 10, 20, 50 zł). Z radością przyjmiemy także pomoc finansową i materialną od firm oraz instytucji.

Odpowiemy na wszelkie pytania pod nr telefonu: 600 776 814 p. Eliza Domagała-Stefaniak

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wpłat można dokonywać na rachunek Fundacji z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe Fundacji – Modelarnia Gocław”.

rach. nr:  32 1750 0012 0000 0000 3240 3735

 

MG.